Něco málo o autorovi těchto stránek

Vítám Vás na svých stránkách věnujících se středoškolské biologii a s ní související chemií.

Najdete zde učivo jak ze střední školy tak i více o biologii. Web se stále nachází ve fázi vývoje. Ještě na něm není vše co by mělo na pořádném webu být

Teď něcoc o mě

Salut, Tož jdem na to..

Su studentem ČVUT, respektive FJFI...a rád bych to dostudoval a.. a začal se věnovat IT :) Což se mi snad povede když se tomu studiu budu dostatečně věnovat a nebudu dělat milion věcí okolo, což je pro mě velmi náročný :) Bo sedět pořád na zadku u kompu na strahově a koukat do zdi je fakt odvaz... za chvíli budu mít místo pozadí židli se čtyřma nožička...která je fakt pěkně nepohodlná:)

No, takže víte už co studuju:) Třeba něco málo o tom co mám a nemám rád, btw moje hobby , bo tak něco:)

Zápasím s českým jazykem... aj moje přítelkyně umí česky lépe než já:) Nejsem patriot a mám rád Německo:) Líbí se mi něměcká hudba, vor allem Die Ärzte a Silbermond:) Sem akční jedinec a sedění na zadku při učení mě jednou dostane:) Horolezení, bike, voda, přítelkyně, běhání... a lyžování, to je moje mňam :)

Nemám rád blbce z ČWUTu, vypadají úchylně, namyšlenost jim kouká z očí...a potkat je večer v parku, tak bych strachy zkameněl, ale co, proti gustu žádný dišputát:)

Sem upřímný a nestydím se za to:)

Oblíbený autor můj je Gabriel García Márguez, četl jsem Mein Kampf a nesnáším Stalina a Lenina, a zaryté komunisty nemám rád..!

Se tu píše, že mám uvést aj svoje ICQ, btw Email a třeba aj jiného kecálka...takže na to já kašlu, ICQ mám, ale nepoužívám... chci žít pěkně a ne proprdelit svůj čas u ICQ..! Email..ten považuju za soukromou věc... ale kdo chce tak najde:)

Ciao

Zde můžete uveřejnovat i vaše příspěvky týkající se biologie či chemie. Stačí, když mi je pošlete E-mailem.

Doufám, že se Vám bude tato stránka líbit.

Foto autora:)